Ogłoszenia i konkursy ofert

• Zarząd Stowarzyszenia Nauczycieli Edukacji Początkowej ogłasza konkurs na stanowiska pracy w czterech zespołach przedszkolnych w gminach Niegowa (Postaszowice, Tomiszowice, Moczydło) i Kroczyce (Siamoszyce) przy realizacji Projektu „Elementarz Przedszkolaka” [pobierz]

• Zarząd Stowarzyszenia Nauczycieli Edukacji Początkowej oraz Zarząd Fundacji Elementarz ogłaszają konkurs ofert na dostawę towarów  pod nazwą:

"Meble przedszkolne dla 4 zespołów przedszkolnych w gminach Niegowa i Kroczyce"
"Pomoce dydaktyczne dla 4 zespołów przedszkolnych w gminach Niegowa i Kroczyce"
"Dywany dla 4 zespołów przedszkolnych w gminach Niegowa i Kroczyce"
"Place zabaw dla 4 zespołów przedszkolnych w gminach Niegowa i Kroczyce" [pobierz]

• Zarząd Stowarzyszenia Nauczycieli Edukacji Początkowej ogłasza konkurs ofert na dostawę usług pod nazwą:

"Zapewnienie posiłków dla dzieci przedszkolnych w gminie Niegowa w okresie 1.09.2012 - 31.07.2013 r."
 przy realizacji Projektu „Elementarz Przedszkolaka” [pobierz]